Баварія оформила "золотий дубль" / фото REUTERS

В Мюнхені відбувся фінал Кубка Німеччини, в якому "Баварія" зустрічалася з "Байєром".

Підопічні Ханса-Дітера Фліка здобули перемогу з рахунком 4:2 та стали 20-кратними володарями трофею.

Ще в першому таймі "Баварія" двічі вразила ворота суперника зусиллями Давіда Алаби та Сержа Гнабрі, а після перерви Роберт Левандовскі оформив дубль. Леверкузенці змогли засмутити майбутнього чемпіона результативними ударами Свена Бендера та Кая Хаверца.

Варто відзначити, що "Баварія" раніше стала достроковим чемпіоном Бундесліги. Таким чином, мюнхенський клуб в 13-й раз у своїй історії оформив "золотий дубль".

"Байєр" - "Баварія" - 2:4

Голи: С. Бендер, 63, Хаверц, 90+4 (пенальті) - Алаба, 16, Гнабрі, 24, Левандовскі, 61, 89

"Байєр": Градецкі, Л. Бендер (Вайзер, 81), Тапсоба, С. Бендер, Венделл, Арангіс, Баумгартлінгер (Демірбай, 46), Діабі, Амірі (Фолланд, 46), Бейлі (Белларабі, 77), Хаверц

"Баварія": Нойєр, Павар, Боатенг (Ернандес, 69), Алаба, Девіс, Кімміх, Горецка, Гнабрі (Коутінью, 87), Мюллер (Тіаго, 87), Коман (Перішич, 67), Левандовскі

Попередження: Венделл - Левандовскі