Суркіс платить частину зарплат гравцям у валюті / фото dynamo.kiev.ua

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що футболістам клубу не виплачується "сіра" зарплата в конвертах, а також назвав бюджет.

Читайте такожДинамо может підсілітіся футболістом збірної Португалії - ЗМІ

Керівник клубу розкрив подробиці фінансових відносин з гравцями в інтерв'ю виданню НВ.

"У нас немає жодної "сірої" зарплати. Футболісти просто-напросто для того, щоб не було проблем з курсом гривні, отримують зарплату у валюті на свої рахунки в українському банку і в кінці року платять податки. Хтось платить сам, а є ті, за кого платить клуб. Можна перевірити, зараз йде податкове декларування.

Є певна сума, яку гравець отримує в гривнях, а є - просто в валюті. Є компанія "Динамо Кіпр", наш основний спонсор, яка платить в українські банки зарплату футболістам і тренерам. Потім кожен футболіст йде у свою податкову і платить податок ", - заявив Суркіс.

Президент киян впевнений, що інформацію про махінації може поширювати Українська асоціація футболу:

"Я навіть знаю, хто говорить про сірі зарплати. Якщо це з Федерації футболу виходить, то у них є всі контракти, вони це все бачать. Щоб свої справи прикрити, вони переводять все стрілки на" Динамо ".

Також Суркіс розкрив бюджет клубу:

"У нас бюджет сьогодні 30−35 мільйонів доларів, де дотаційних грошей близько 15−20 мільйонів. Їх доводиться акціонерам додавати у футбольний клуб "Динамо" Київ.

Чому? Тому що від квитків ми нічого не отримуємо. Від атрибутики, на жаль, ми нічого не отримуємо. Не працюють ті механізми заробляння грошей, які є на Заході".

"Динамо" в міжсезоння: останні новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram