Олександрія розгубила перевагу за рахунку 4:0 / фото ФК Олександрія

У матчі шостого туру Української Прем'єр-ліги "Олександрія" приймала "Інгулець".

Господарі здобули перемогу з рахунком 4:3.

Вже до 41-ї хвилини олександрійці чотири рази вразили ворота суперника завдяки ударам Грицука, Устименка, Бондаренка та Дудки. На 43-й Коваленко скоротив відставання гостей, а перед перервою "Олександрія" залишилася в меншості через видалення Лучкевича.

На 67-й хвилині Бартулович заробив пенальті для "Інгульця" і сам його реалізував, а через кілька хвилин суддя відновив рівність складів, видаливши Павлова.

На 74-й хвилині "Інгулець" підібрався максимально близько до суперника, коли Фатєєв заробив пенальті, а покарання реалізував Янаков - 3:4. Надалі у "Інгульця" були моменти, щоб зрівняти рахунок, але господарі вистояли.

У турнірній таблиці Прем'єр-ліги "Олександрія" набрала 8 очок і йде 8-ю, а "Інгулець" з 4 очками замикає топ-10.

"Олександрія" - "Інгулець" - 4:3

Голи: Грицук, 7, Устименко, 10, Бондаренко, 35, Дудка, 41 - Коваленко, 43, Бартулович, 67 (з пенальті), Янаков, 74 (з пенальті)

"Олександрія": Борисенко, Пашаєв, Бондаренко, Бабогло, Лучкевич, Дудка (Дубра, 80), Мельник, Грицук, Мишенко, Устименко (Сітало, 72), Третьяков (Задерака, 89)

"Інгулець": Кринський, Балан, Павлов, Ковальов, Фатєєв (Квасний, 75), Кучеренко, Семенко (Сичинава, 46), Коваленко, Запорожець, Бартулович, Янаков

Попередження: Лучкевич, Пашаєв, Ммшенко, Мельник - Янаков, Коваленко, Кучеренко, Балан

Вилучення: Лучкевич, 45 - Павлов, 69

6-й тур УПЛ: головне