Ворскла почала сезон з перемоги / фото ФК Ворскла

У першому турі нового сезону української Прем'єр-Ліги "Ворскла" приймала дебютанта вищого дивізіону "Рух".

Полтавці не зазнали проблем проти новачка чемпіонату і вже в першому таймі зробили рахунок 4:0 на свою користь - забивали Пуцлін, Степанюк, Скляр і Дуць у свої ворота. На старті другого тайму Кулач збільшив перевагу господарів до п'яти м'ячів.

"Руху" вдалося скоротити відставання зусиллями Федорчука і Бойчука, але на більше гостей не вистачило.

"Ворскла" - "Рух" - 5:2

Голи: Пуцлін, 10, Степанюк, 26, Дуць, 43 (автогол), Скляр, 44, Кулач, 49 - Федорчук, 63, Бойчук, 90+1

"Ворскла": Резник, Яворський, Альюн, Чеснаков, Сапай (Татарков, 46), Скляр (Опанасенко, 55), Пуцлін (Челядін, 64), Пердута (Пешич, 54), Кулач, Кане, Степанюк (Якубу, 64)

"Рух": Мисак, Копина, Дуць, Білий, Саків, Мартинюк, Кухарчук (Федорчук, 46), Калюжний (Ернест, 46), Русин, Кухаревич (Орінчак, 57, Мисик, 75), Синиця (Бойчук, 70)

Попередження: Чеснаков, Кулач - Дуць, Русин

1-й тур УПЛ: що потрібно знати