Олександрія забила три голи за п'ять хвилин / фото ФК Олександрія

У першому турі нового сезону української Прем'єр-Ліги "Олександрія" приймала "Маріуполь" і здобула впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Перший гол господарі забили на 45-й хвилині, коли Шастал прийняв подачу від Лучкевича і завдав удару над воротарем. Практично відразу після перерви "Олександрія" зробив рахунок розгромним зусиллями Гордієнка і Мішенка - 3:0.

"Маріуполь" на 82-й хвилині скоротив відставання - на добиванні вдало зіграв Кулаков. Вже в доданий час Безбродько вийшов один на один з воротарем і встановив остаточний рахунок - 4:1.

"Олександрія" - "Маріуполь" - 4:1

Голи: Шастал, 45, Гордієнко 47, Мишенко, 49, Безбородько, 90+1 - Кулаков, 82

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло, Гордієнко, Мірошниченко, Банада (Довгий, 78), Гречишкін, Ковалець (Грицук, 90), Лучкевич (Задерака, 67), Шастал (Безбородько, 66), Мишенко (Устименко, 79)

"Маріуполь": Гальчук, Тищенко (Муравський, 65), Сагуткін, Биков, Стасюк, Ігнатенко (Петерман, 87), Кащук, Мішньов, Топалов, Бондаренко (Чех, 59), Кулаков (Біблик, 88)

Попередження: Пашаєв - Кащук, Тищенко, Биков, Топалов, Ігнатенко, Сагуткін, Мішньов

1-й тур УПЛ: що потрібно знати