Лідер збірної Швеції Себастьян Самуельссон / REUTERS

В Хохфільцені (Австрія) завершилася чоловіча естафетна гонка етапу Кубка світу, в якому збірна України зайняла 16-е місце. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Наша четвірка у складі Артема Тищенка, Артема Прими, Сергія Семенова та Дмитра Підручного пробігла дистанцію з відставанням у 4 хвилини 14,9 секунди від лідера.

Варто відзначити, що невдалий підсумковий результат українці показали, незважаючи на хорошу стрільбу: ніхто з членів "синьо-жовтого" квартету не виїжджав на додаткове коло, було використано всього шість додаткових патронів на восьми вогневих рубежах.

Перемогу здобули олімпійські чемпіони - спортсмени збірної Швеції, що випередили на 3,6 секунди команду Норвегії. На третьому місці - німецькі біатлоністи, забігли на одне штрафне коло.