этот материал доступен на русском

В Україні вперше пройде чемпіонат Балканських країн з легкої атлетики

12:06, 22 лютого 2019
Інше
254 0
Марина Бех-Романчук нещодавно завоювала золото чемпіонату Балканських країн у стрибках в довжину / instagram.com/marynabekh

Він проходитиме 7 квітня в рамках Київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, повідомили УНІАН в оргкомітеті змагань.

21 лютого відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Федерацією легкої атлетики України, Федерацією легкої атлетики м. Києва та Run Ukraine щодо проведення Balkan Half Marathon Championship.

“Ми вдячні Федерації легкої атлетики України та Федерації легкої атлетики м.Києва за довіру та право організувати значущу для нашої країни подію - Balkan Half Marathon Championship. І перед нашою командою стоїть завдання провести чемпіонат на найвищому рівні” - прокоментував генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Ця подія є історичною, тому що Україна отримала право вперше проводити змагання під егідою Асоціацій Балканських легкоатлетичних федерацій (АБАФ), адже лише рік тому увійшла до її складу. На сьогодні АБАФ налічує 20 країн-членів і є однією з найпотужніших та найбільш шанованих асоціацій всередині Європейської легкої атлетики.

“Для нашої країни це значуща подія, адже лише рік тому ми приєдналися до складу АБАФ, а вже цього року зустрічатимемо світових атлетів на фініші Balkan Half Marathon Championship” - зазначив генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь.

Учасники Balkan Half Marathon Championship долатимуть півмарафонську дистанцію 21,0975 км з лімітом часу у три години. Наразі, участь у цьому забігу підтвердили десятки учасників.

“Ми вдячні команді Run Ukraine за те, що вони погодились організувати даний чемпіонат, адже вони мають великий досвід у проведенні масштабних міжнародних подій на високому рівні. Запрошуємо усіх 7 квітня на Контрактову площу, аби підтримати спортсменів, які братимуть участь у Київському півмарафоні, який, до речі, єдиний в Україні має відзнаку IAAF Bronze Label, та учасників Balkan Half Marathon Championship” - відзначив президент Федерації легкої атлетики м. Києва Віктор Грінюк.

Нещодавно Україна привезла з Чемпіонату Балканських країн у приміщенні, який відбувався в Стамбулі, сім медалей - чотири "золота" та три "срібла".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter