Пидручному трохи не вистачило на фініші до призової трійки / Reuters

В Естерсунді (Швеція) завершилася чоловіча спринтерська гонка чемпіонату світу з біатлону, в рамках якої кращим з українців був Дмитро Підручний.

Наш спортсмен не зробив жодного промаху на вогневих рубежах і відмінно пробіг гонку за швидкістю.

Наш спортсмен відстав від чемпіона світу норвежця Йоханнеса Бе на 16,8 секунди, а від посівшого 3-е місце француза Філона Майє всього на 0,3 секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Друге місце посів Олександр Логінов з Росії. Цікаво, що якщо Логінов, Майє та Підручний чисто відстрілялися і не долали штрафні кола, то Бе здійснив один промах і здолав зайві метри дистанції.

Руслан Ткаленко зайняв 42-е місце з 1 промахом (0+1) і відставанням у 2 хвилини 02.4 секунди. Артем Тищенко фінішував 81-м - 0+2 промахи і +3:21.3 хвилини відставання, Віталій Труш - 94-м - (1+2), +4:15.5 відставання.

У неділю в Естерсунді пройдуть жіноча і чоловіча гонки переслідування.