Михайло Романчук / xsport.ua

Український плавець Михайло Романчук переміг на міжнародному турнірі у Швеції Swim Stockholm Open на дистанції 800 метрів вільним стилем. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Романчук випередив суперників, показавши переможний результат 7:42.49 хвилин. Крім золотої медалі турніру, український плавець також встановив новий рекорд України на цій дистанції.

У поточному році 22-річний спортсмен також завоював золото на турнірі у Бельгії.

У минулому році Романчук став чемпіоном світу на короткій воді на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Українець попутно встановив новий рекорд змагань.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН, Михайло Романчук в грудні минулого року виграв золото на чемпіонаті світу на «короткій воді» в китайському місті Ханчжоу.