Юлія Левченко завоювала срібло на етапі Діамантової ліги / xsport.ua

У четвер у Стокгольмі відбувся третій етап престижного легкоатлетичного турніру «Діамантова ліга». Українка Юлія Левченко завоювала срібло у стрибках у висоту.

Юлія Левченко показала другий результат, подолавши висоту 1.90 м. Перемогла в Стокгольмі спортсменка з нейтральним статусом Марія Ласіцкене – 1.92.

Інша українська стрибунка у висоту Ярослава Магучих, що перемогла на першому етапі "Діамантової ліги" в Катарі, взяла висоту 1.83 м і посіла четверте місце.

Українець Сергій Никифоров стала сьомим у стрибках в довжину. Його краща спроба – 7.97 м. Переміг в цьому виді швед Тобіас Монтлер – 8.22 м.

Українка Ольга Ляхова в бігу на 1500 метрів фінішувала 12-ю, поступившись переможниці Лорі Мюїр (Великобританія) 18 секундами.

Наступний, четвертий етап «Діамантової ліги» відбудеться 6 червня в Римі.