Ольга Ляхова стала yfqкращою на дистанції 800 метрів / фото: xsport.ua

Українські легкоатлетки завоювали дві медалі на турнірі Anhalt 2019, який пройшов у німецькому Дессау-Росслау.

Про це повідомляє XSport.ua.

Золоту медаль в забігу на 800 метрів виграла Ольга Ляхова. Українка показала результат 2:01,20 хвилини, випередивши найближчу переслідувачку Катаріну Трост з Німеччини на 0,16 секунди.

Марина Бех-Романчук стала володаркою срібної нагороди у стрибках у довжину. Результат української спортсменки - 6,85 метра. У боротьбі за золото вона поступилася німкені Малайці Міхамбо (7,05 метра). У заключній спробі Бех-Романчук виконала олімпійський норматив.

Також на турнірі виступали ще два представники України. Сергій Смелик не зумів пробитися у головний фінал, але переміг у фіналі В на дистанції 100 метрів, а Христина Струй у цій же дисципліні посіла шосте місце.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що український важкоатлет із золотою медаллю відібрався на Олімпіаду-2020.