Проценко виграв етап в Цюріху / фото: twitter.com/diamond_league

Стрибун у висоту Андрій Проценко став чемпіоном Діамантової ліги-2019.

Українець взяв участь у п'яти етапах змагань і посів третє місце в загальному заліку, набравши 23 очки. При цьому чемпіоном він став завдяки перемозі на фінальному етапі в Цюріху.

В Швейцарії Проценко взяв кілька планок, а потім показав свій найкращий результат сезону - 2,32 метра, здобувши перемогу на етапі. Переможцем сезону по системі останніх двох років стає той, кому вдається стати першим на фінальному етапі.

У дівчат у підсумковому заліку Діамантової ліги зі стрибків у довжину першою стала українка Марина Бех-Романчук, яка взяла участь у чотирьох етапах і набрала 21 бал. Українка випередила німкеню Малайку Міхамбо на п'ять пунктів.

Інші українські спортсменки Юлія Левченко і Ярослава Магучих посіли четверте і п'яте місця в стрибках у висоту.

УНІАН раніше повідомляв, що українська легкоатлетка здобула медаль на етапі Діамантової ліги.