Олексій Середа і Ксенія Байло / фото df-ua.org

16-річна Ксенія Байло і 15-річний Олексій Середа завоювали золоті медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті.

Український дует став найкращим у синхронних стрибках з десятиметрової вишки.

Байло і Середа набрали 325,68 бала і обійшли суперників з Великобританії (307,32) і Росії (302,58).

"Ми вірили, що будемо боротися за медалі, але не очікували, що це буде золото. Разом ми тренуємося всього 10 днів, тому дуже раді, що у нас все вийшло", - зазначили переможці, яких цитує офіційний сайт Федерації України зі стрибків у воду.

Відео з церемонії нагородження:

Для України ця медаль стала вже другою на ЧЄ. Раніше Марта Федіна виграла золото в артистичному плаванні.

Відзначимо, що Середа став дворазовим чемпіоном Європи. У 13 років він ставав наймолодшим чемпіоном Європи в історії цього виду спорту. Для Байло це був перший міжнародний старт.