Apple MacBook Air 15" (2023) однозначно один з найкращих ноутбуків для роботи / фото Apple

Фахівці авторитетного порталу TechRadar протестували сотню різних ноутбуків і знайшли серед них фаворитів, які підходять для щоденних робочих завдань.

Вибір ноутбука залежить від низки чинників: розміру дисплея, форм-фактора, загальної продуктивності і, звісно, ціни. У наведеній нижче добірці представлені моделі, які допоможуть вам легко знайти відповідний ноутбук залежно від ваших потреб.

  • Найкращий загалом – Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 8. Коли справа доходить до найкращих робочих ноутбуків, ви не помилитеся, вибравши ThinkPad. Це міцні ноутбуки, розраховані на довгі роки роботи. ThinkPad X1 Yoga Gen 8 з потужним процесором і ШІ-функціями вважається найкращою моделлю на ринку.
  • Бюджетний варіант – Acer Travelmate P4. У TechRadar кажуть. що попри свою дешевизну, цей бюджетний бізнес-ноутбук може похвалитися 14-годинним часом роботи, корпусом з алюмінієво-магнієвого сплаву і легкою вагою.
  • Найкращий MacBook – Apple MacBook Air 15. Дисплей Liquid Retina передає чудову картинку з роздільною здатністю 2880 x 1864 пікселів, а широке колірне охоплення P3 роблять цей його ідеальним вибором для роботи з фотографіями. Але головна фішка цієї моделі - її форм-фактор і невелика вага.
  • Для творців контенту – AsusZenbook Pro 14 Duo OLED. Він відрізняється унікальною конфігурацією з двома дисплеями. А потужності достатньо для виконання більшості сучасних робочих і творчих завдань.
  • Ноутбук 2 в 1 Lenovo Yoga Book 9i. Найкраща реалізація технології подвійного екрана; ідеально підходить для багатозадачних людей, яким потрібно набагато більше місця на екрані.

    Відео дня

Lenovo Yoga Book 9

Раніше оглядачі PC Gamer склали рейтинг найкращих ігрових ноутбуків, які можна купити у 2024 році. Серед них є як флагманські моделі, так і бюджетні варіанти.

Також фахівці ділилися найкращими портативними консолями на заміну ігровому ПК. Якщо ще зовсім недавно портативні консолі були нішевою розвагою, то зараз геймінг на компактних девайсах популярний як ніколи.

Вас також можуть зацікавити новини: