Водойма виявився зовсім не озером, а покинутим і затопленим з 1980-х вольфрамовим рудником / euronews

Кілька Instagram-блогерів були госпіталізовані з шкірним висипом і розладом шлунка після купання в токсичному озері Монте-Неме в Галісії, на півночі Іспанії, прозваний "іспанським Мальдівами". Водойма виявилася зовсім не озером, а покинутим і затопленим з 1980-х вольфрамовим рудником.

Про це пише Euronews.

Читайте такожВ 2018 році за кордон за турпутівками з'єднання їздили 4 мільйона українців

В Іспанії шість водосховищ, утворених в результаті гірничодобувної діяльності, але тільки деякі з них не пересихають влітку, приваблюючи туристів.

"Крім проблем зі здоров'ям, які можуть виникнути через рекреаційню діяльність на території водойми, існує проблема особистої безпеки, оскільки можливі падіння і навіть смертельні випадки", - сказав активіст екологічної асоціації Salvemos Cabana Рамон Варела.

Асоціація вимагає від місцевої влади прийняти заходи безпеки і обмежити вхід на територію водойми. "По вихідних тут збираються юрби. Звідси відкривається гарний вигляд, але він несе в собі небезпеку. Не забувайте, що мова йде про промислових відходах", - сказав Варела.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.