«Тунель кохання» очолив ТОП-10 найбільш романтичних куточків планети / фото УНІАН

Британське видання Daily Mail до Дня святого Валентина склало список з десяти маловідомих найбільш романтичних місць на планеті. Очолює ТОП-10 "Тунель кохання", який знаходиться в Україні.

Читайте такожНеможливо не закохатися: найромантичніші місця в Україні та за її межами

Список оприлюднений на сайті видання.

"Тунель кохання" розташований біля селища Клевань у Рівненській області, на відрізку залізничної колії, що веде від Клевані до селища Оржів.

Це ботанічний феномен: зелений тунель в лісовому масиві довжиною близько 4 км, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою і створили своєрідну арку. Це місце паломництва туристів і пар закоханих.

"Відвідувачі можуть здійснити одноденні поїздки сюди як зі Львова, так і з Києва... Згідно з легендою, бажання, загадане в тунелі, збудеться, якщо пройти його до кінця", — зазначає Daily Mail.

ТОП-10 маловідомих романтичних місць виглядає так:

1. "Тунель кохання" у Клевані (Україна)

"Тунель кохання" в Клевані

2. Статуя Алі і Ніно в Батумі (Грузія)

Статуя Алі і Ніно в Батумі

Скульптура примітна тим, що кожен вечір фігури Алі і Ніно, змінюючи положення кожні десять хвилин, повільно рухаються назустріч один одному, до тих пір, поки не зіллються в одне ціле.

3. Дерева кохання на мосту Лужкова в Москві (Росія)

Дерева кохання у Москві

Міст розташований в 20 хвилинах ходьби від Червоної площі в Москві. На ньому розташовані металеві скульптури – "дерева кохання", на яких пари можуть вішати "замки на щастя".

4. Хвилеріз в Пярну (Естонія)

Хвилеріз в Пярну

Місцева легенда свідчить, що якщо пройтися по ньому, тримаючись за руки з коханою людиною, і поцілуватися в кінці, то ви будете разом назавжди.

5. Храм Ясуї Компіра-гу в Кіото (Японія)

Храм Ясуи Компира-гу в Кіото

Храм - це невеликий одноповерховий будинок, розташований в туристичній зоні Кіото. Туди часто приходять закохані пари, які бажають скріпити стосунки. Для цього вони купують аркуші паперу, скріплюють їх і повзуть спеціальним тунелем під каменем від входу до виходу.

6. Алея поцілунків у Гуанахуато (Мексика)

Алея поцілунків у Гуанахуато

Романтичну репутацію цьому місцю дала місцева легенда про мексиканських Ромео і Джульєтту. За переказами двоє закоханих з ворогуючих родин вночі організовували зустрічі в провулку. Одного разу батько дівчини дізнався про це, і закохані загинули. Існує переказ, що привиди молодих людей благословляють пари, якщо вони цілуються в провулку.

7. Мурал "Любовний лист для тебе" у Філадельфії (США)

Мурал "Любовний лист для тебе" у Філадельфії

Це понад 50 зображень, з'єднаних в єдине любовне послання. Мурал був створений художником Стівом Пауерсом.

8. Меморіал "Зворушлива пара" в Томпсон-парку, Лавленд, Колорадо (США)

Меморіал "Зворушлива пара" в Колорадо

На ньому зображені Тед і Мейбл Томпсон, які тримаються за руки. Ця пара була засновницею міської програми пересилання "валентинок".

9. Статуя "Місце зустрічі", Лондон (Великобританія)

Статуя "Місце зустрічі" у Лондоні

Знаходиться на вокзалі Сент-Панкрас у Лондоні. Статуя зображує двох закоханих, які обіймаються. Раніше вона входила в список найромантичніших місць у світі, складений Lonely Planet.

10. Мурал "Я люблю тебе" у Парижі (Франція)

Мурал "Я люблю тебе" в Парижі

Знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від площі Тертр в паризькому районі Монмартр. Мурал площею 40 квадратних метрів складається з 612 синіх плиток з написом "Я люблю тебе" на 250 мовах.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.