Польща змінює правила в'їзду / фото REUTERS

Польща з 30 березня запроваджує зміни до режиму в’їзду в країну.

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Польщі у соціальній мережі Facebook.

Осіб, які в’їжджатимуть до Польщі з країн, що не входять до Шенгенської зони, направлятимуть на обов’язковий карантин. Навіть незважаючи на наявність у них негативного результату тесту на коронавірус, зробленого перед в’їздом.

Читайте такожЄврокомісія назвала умови, за яких громадяни третіх країн зможуть отримати "паспорт вакцинації"

Проте звільнення від карантину можливе у разі отримання негативного результату тесту, виконаного на території Польщі. Для цього необхідно здати PCR або антиген-тест.

Крім того, особи, які в’їжджатимуть до Польщі з Шенгенської зони, повинні мати негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. Необхідно здати PCR або антиген-тест.

При цьому мати негативний результат тесту повинні особи, які подорожують пішо, індивідуальним або пасажирським транспортом. А у разі відсутності тесту вони направлятимуться на карантин. Звільнення від карантину можливе у разі отримання негативного результату тесту на коронавірус, виконаного на території Польщі.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.