Систему контролю за дотриманням нових правил мають підготувати до початку літнього сезону / фото ua.depositphotos.com

На італійському острові Сардинія в Середземному морі цього року зможуть побувати лише туристи, які виконають одну з умов місцевої влади. У зв'язку з пандемією коронавірусу мандрівники мають бути або щеплені від вірусу, або здорові.

Про це розповів президент автономної області Сардинія Крістіан Солінас, пише ANSA.

«Тим, хто в'їжджає в Сардинію, доведеться показати сертифікат, який засвідчує, що у них негативний (тест на коронавірус — ред.) або що вони були вакциновані», — повідомив Солінас.

Читайте такожГірськолижним курортам Італії заборонили працювати ще три тижніСистема для перевірок дотримання такого режиму, за словами глави Сардинії, буде готова заздалегідь, до початку літнього сезону.

Довідка УНІАН. Сардинія — італійський острів у Середземному морі, розташований на захід від Апеннінського півострова між Сицилією та Корсикою. Входить до складу Італії як автономна область. Має активне поромне сполучення з материковою Італією. На острові діють кілька десятків туристичних гаваней.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.