этот материал доступен на русском

Одеса, Коблево й Кирилівка: які туристичні місця найбільше гуглили українці

14:36, 16 липня 2020
Новини туризму
857 0
Цього року великою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному і Затоці / УНІАН

В Україні кількість пошукових запитів щодо проживання (готелі, апартаменти і т.п.), почала знижуватися в лютому і впала на 44% у квітні в порівнянні з тим же періодом минулого року. Водночас, коли країна почала послаблювати обмеження на поїздки, це позначилося і на пошуку.

Читайте такожLOT відновив перші рейси між Україною та Польщею

Згідно з пошуковими запитами Google, інтерес українців до подорожей почав відновлюватися з кінця квітня в середньому на 6% щотижня. В цілому, пошуковий інтерес в червні виріс на 46% в порівнянні з квітнем і практично досяг докарантинного рівня.

Цього року великою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному і Затоці.

Десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google:

 1. Коблево
 2. Лазурне
 3. Затока
 4. Бердянськ
 5. Одеса
 6. Приморськ
 7. Урзуф
 8. Білосарайська коса
 9. Київське море
 10. Кирилівка

При цьому спостерігається тенденція зростання пошукових запитів, пов'язаних з агротуризмом – зростання 44% в червні 2020 року у порівнянні з червнем минулого року; екотуризмом – 46% зростання у порівнянні з минулим роком; і значне падіння інтересу до гарячих турів в порівнянні з аналогічними періодом минулого року – мінус 83%, а також до екскурсійних турів – мінус 56%.

Попри ситуацію, що склалася, деякі країни відкривають свої кордони для українців, тому є певний сплеск інтересу до міжнародних туристичних поїздок.

Пошукові запити про відпочинок в Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішими в Україні за 2 квартал 2020 року. А вся десятка виглядає так:

 1. Туреччина
 2. Албанія
 3. Єгипет
 4. Болгарія
 5. Чорногорія
 6. Грузія
 7. Мальдіви
 8. Балі (Індонезія)
 9. Хорватія
 10. Греція

Як повідомляв УНІАН, Україна і Єгипет розпочали переговори про оновлення співробітництва у сфері туризму в умовах протидії поширенню пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter