У музеї аеропорту Каїра виставлено близько 70 експанатів / фото REUTERS

У Терміналі 3 Міжнародного аеропорту Каїра (Єгипет) відкрили оновлений музей старожитностей з артефактами часів єгипетських фараонів, де туристи зможуть скоротати час, чекаючи на свій рейс або трансфер.

Читайте такожГреція запускає туризм після тривалого локдауну: музеї Афін відчинили двері для перших відвідувачів (фоторепортаж)

Фото з відкриття музею опублікував фотосервіс Reuters.

Як раніше повідомляв Egypt Today, спочатку музей в каїрському аеропорту відкрили в 2016 році. Однак незабаром його вирішили розширити, перенісши в більш просторий павільйон і додавши нові експонати.

Таким чином, в оновленому музеї на даний момент можна побачити близько 70 експонатів, тоді як раніше їх було 36. Серед них - дві мумії, саркофаги, фігурки священних істот та інші артефакти, що збереглися з часів поховання єгипетських фараонів.

Відзначимо, музеї у великих аеропортах - зовсім не новинка. Найбільший на даний момент музей в аеропорту при цьому знаходиться в Міжнародному аеропорту Стамбула (Туреччина).

Вас також можуть зацікавити такі новини

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.