В окупованому Донецьку виявили залишки корпусів боєприпасів від "Градів" \ dnews.dn.ua

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявляють, що виявили залишки корпусів боєприпасів від реактивних залпових систем вогню «Град» на вулицях окупованого Донецька.

Читайте такожСитуація на Донбасі: поранений український військовий, знищено двох окупантів

Про це йдеться у звіті місії про спостереження ситуації на сході України за минулі вихідні, опублікованому сьогодні на сайті ОБСЄ.

«У Донецьку на вулиці Путилівська Роща, приблизно за 3,5 км на північний схід від центрального залізничного вокзалу, спостерігачі бачили предмет, що лежав на узбіччі вулиці. За їх оцінкою, це був корпус боєприпасу реактивної системи залпового вогню (типу «Град»)», - йдеться у звіті.

«2 березня на вулиці Ананченка в мікрорайоні Трудівські Петровського району Донецька (непідконтрольний урядові, 15 км на південний захід від центру міста), приблизно за 10 метрів від найближчих житлових будинків, спостерігачі побачили предмет, який застряг в асфальтовому покритті посеред вулиці.За оцінкою СММ, це був корпус реактивного снаряда РСЗВ», - заявили спостерігачі.