
Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на свої сторінці у Facebook.
«Ситуація в зоні АТО характеризується поодинокими збройними провокаціями з боку російських окупаційних військ. В цілому, з півночі і до 18.00 по всій лінії зіткнення зафіксовано 7 випадків порушення режиму тиші з боку незаконних збройних формувань», - йдеться в повідомленні.
Зокрема, на Маріупольському напрямку неспокійно було поблизу Широкіно, де бойовики застосували міномети калібру 82-мм гранатомети і кулемети. Також в районі Мар'їнки і Гранітного ворог вів тривожний вогонь із стрілецької зброї.
На Донецькому напрямку провокаційні обстріли з боку противника велися поблизу Авдіївки, при цьому ворог застосовував стрілецька зброя і гранатомети.
«Важке озброєння ворог не застосовував», - додали в штабі.
Також підкреслюється, що українські військовослужбовці продовжують неухильно дотримуватися Мінські угоди.