Британська розвідка проаналізувала російські втрати / фото wikimedia.org

Британська розвідка проаналізувала втрати російських окупантів за два роки повномасштабної війни проти України.

Як йдеться в огляді Міністерства оборони Великобританії, за два роки війни  російські втрати дорівнюють, а в багатьох випадках і перевищують  чисельність живої сили, яка була в перші дні нападу на Україну.

За даними аналітиків, підтверджені втрати РФ включають понад 2700 танків та 5 тис. БМП і БТР, вбито та поранено близько 350 тис. військовослужбовців РФ.

Відео дня

В британській розвідці для порівняння вказали, що до повномасштабного вторгнення в Україну росіяни розгорнули приблизно 130 батальйонних тактичних груп, до складу яких входило близько 1300 танків, понад 5 тис. бойових машин піхоти і бронетранспортерів та щонайменше 100 тис. осіб особового складу.

При цьому аналітики підкреслили, що мобілізація живої сили, виробництво та ремонт військової техніки дозволили Росії компенсувати втрати.

"Військо окупантів в Україні в даний час більше за чисельністю, ніж на початку війни. Вони здатні продовжувати атаки вздовж лінії фронту та застосовувати стратегію виснаження українських сил", – констатували в розвідці.

Втрати РФ в Україні

ЗСУ знищили у боях суттєву кількість росіян: на ранок 24 лютого Генштаб показав нову "психологічну межу" втрат Росії. Офіційно українська армія ліквідувала 409 010 окупантів: за добу захисники знищили  плюс 770 осіб.

А вчора увечері  Головне управління розвідки оголосило, що було знищено черговий літак РФ А-50 над Азовським морем.

Вас також можуть зацікавити новини: