Сили, яку використала РФ для взяття Авдіївки, стало б на ще кілька таких міст, сказав Жорін / Колаж УНІАН, фото скріншот, фото 22 окрема механізована бригада

Кількості підрозділів російської армії вистачило б ще на кілька Авдіївок, заявив заступник командира третьої ОШБр Максим Жорін. 

"Кількості підрозділів РФ, які задіяли для взяття Авдіївки, насправді вистачило б для захоплення кількох подібних населених пунктів", - написав він у Telegram.

Боєць заявив, що Росія дійсно зазнала великих втрат та продовжує втрачати людей - це шалена кількість. Однак водночас у ворога ще дуже багато ресурсу. 

Відео дня

"Щоб ви розуміли - за добу вони можуть привезти на одну позицію по 150-200 нових людей. Їх роз***бують, на наступну добу вони знову привозять таку ж кількість", - заявив Жорін.

Жорін згадав про важку історію після Авдіївки

Раніше Жорін коментував українським ЗМІ, як може змінитися поле боя після відходу нашої армії від Авдіївки. За його словами, українці мають готуватися до тяжких історій. Зокрема, до непростих рішень - подібних до наказу командування щодо Авдіївки. 

"Ми повинні бути готові до таких не дуже приємних рішень, як з Авдіївкою", - сказав він.

Водночас військовий сказав, що не існує панацеї, яка могла б одним рішення змінити війну. Україна відійшла від Авдіївки не тільки тому, що не контролювала небо, акцентував Жорін, та пояснив свою думку

Вас також можуть зацікавити новини: