Буданов розповів, що відомо про спроби вбити Путіна / колаж УНІАН, фото скриншот, Getty Image

Спроби вбити російського диктатора Володимира Путіна були неодноразово, але в росіян існує страх втратити його, бо він гарант їхньої життєвої стабільності, розповів очільник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов в інтерв'ю NV

"Спроби вбити були, але, як бачите, поки невдалі", - сказав він. 

Водночас Буданов розповів, що не вважає, що спроби вбити очільника Кремля свідчать про недостатню компромісність та авторитет правителя в колах влади. З цього приводу голова ГУР пригадав розповіді своєї бабусі, яка ще застала смерть Сталіна.

Відео дня

"Вона казала, людям тоді здавалося, що весь їхній світ завалився, не було зрозуміло, як жити далі. Путін при владі понад 20 років, тому це буде дуже схоже відчуття, а зараз у росіян існує страх втратити його, бо він гарант їхньої життєвої стабільності", - зазначив Буданов. 

Інші заяви Буданова

Як раніше писав УНІАН, Буданов розповів, чи загрожує Кримському мосту руйнування у 2024 році. За його словами, це питання до Генштабу Збройних сил України, а його відомство з цього питання робить "свою заплановану роботу".

Ще раніше очільник ГУР казав, що війна не вплине на РФ, доки вона локалізована в Україні, саме тому її потрібно переносити на території ворога. Він обіцяє докласти зусиль, аби пересічні росіяни відчули, що їхня країна перебуває у стані війни.

"Я виступаю за це з перших днів війни, відкрито кажучи, що поки війна буде обмежена нашою територією, вона не вплине на Росію. Саме тому з весни 2022 року ми почали проводити значні операції на території Росії, і будемо йти далі, чим більше у нас буде ресурсів для цього. І Росія почала це відчувати", – наголосив він.

Вас також можуть зацікавити новини: