Окупанти готують новий наступ / t.me/vanek_nikolaev

Станом на зараз можливості широкомасштабного наступу зразка 24 лютого Росія не має. Про це повідомив директор Українського інституту майбутнього, колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі національного телемарафону.

"Якщо ми говоримо про широкомасштабний наступ в межах того, що було 24 лютого, то станом на зараз, судячи з усього, у росіян просто немає сил і немає можливості це зробити. Хоча протягом останнього тижня ми фіксуємо збільшення кількості інформаційно-психологічних операцій росіян, де вони закидують найрізноманітніші плани. Станом на зараз можливості широкомасштабного наступу зразка 24 лютого Росія не має", - сказав Денисенко.

Він також зазначив, що вірогідність наступу з території Білорусі з півночі України поки що теж виглядає низькою.

Відео дня

"Ми повинні розуміти, що для того, щоб створити ударний кулак, потрібно приблизно в районі одного місяця. Тому це неможливо зробити за один день і навіть за тиждень. Тому якщо почнеться накопичення військ, техніки, боєприпасів на території Білорусі, це все одно ми побачимо", - сказав Денисенко.

Він зауважив, що наступ росіян по суті вже почався -подібні спроби є на території Донеччини.

"Очевидно, що треба ще дивитися на Луганщину і, можливо, треба буде дивитися на південь України, перш за все, це напрямок в сторону Запоріжжя і Павлограда", - зазначив радник міністра.

Новий великий наступ Росії - що відомо

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю BFMTV заявив, що Росія може приурочити новий наступ до річниці повномасштабного вторгнення в Україну – 24 лютого.

Міністр вважає, що війська РФ можуть зробити спробу наступу за двома напрямками: це може бути Донбас, а може бути і південь.

За даними ГУР, президент Росії Володимир Путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей.

Вас також можуть зацікавити новини: