Олексій Арестович / УНІАН

Ситуація на фронті в Україні може почати різко змінюватися після 15 червня не на користь Росії.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента Олексій Арестович у бесіді з російським правозахисником Марком Фейгіним.

"Я думаю, після 15-16 червня ситуація може різко почати змінюватися на нашу користь і сильно не на користь російської армії. Вони спробують купірувати це і досягти якихось результатів до 15-17 числа", - сказав він.

Свій прогноз Арестович пов'язує з поїздкою глави Міноборони Олексія Рєзнікова на нову зустріч військових Міністрів НАТО, яка в ці дні пройде на базі "Рамштайн" у Німеччині.

Як зазначив Арестович, сьогодні в Україну вже переправляється кораблями частина озброєння від США. За його словами, мова йде про системні поставки.

"Вони (окупанти) спробують якраз до 15-20 червня досягти будь-яких результатів, тому що далі ситуація почне змінюватися дуже сильно. Це не буде негайно, але будуть ухвалені рішення, що показують перспективу", - додав радник глави ОП.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ щодня наближаються до отримання переваги над окупантами технологічно та ударною силою.

Вас також можуть зацікавити новини: