Окупанти знову вдарили по Харкову / фото ДСНС

Російські пропагандисти, після чергового удару по цивільних у Харкові, почали генерувати фейк про те, що це ЗСУ вдарили по місту.

Як повідомив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, на доказ пропагандисти навели відео будівлі, стіна якої зруйнована із західного боку. Він зазначив, що на перший погляд, незаперечний доказ правоти окупантів, але - ні.

"Окупанти начебто і відео доклали, і карту на відео наклали, але чому вони зробили це саме так, що ховається практично повністю нижня частина відеозапису? А відповідь проста - тому, що там, за десяток метрів, вирва від бомби, яка прилетіла не із заходу на схід, у стіну будинку, а зі сходу на захід на дорожню частину", - пояснив аналітик.

Відео дня

Коваленко зазначив, що КАБ з УМПК влучив не в саму будівлю, а поруч і від потужної вибухової хвилі обвалилася цегляна стіна на 3 поверхах. Відео з вирвою поруч із будівлею, без вирізок опубліковано у відкритих джерелах, але російським пропагандистам, для виправдання їхнього кривавого злочину, поставили завдання якнайшвидше склеїти фейк, що вони й зробили... "Як завжди незграбно і через одне місце", - оцінив роботу пропагандистів Коваленко.

Удар по Харкову

22 червня окупанти завдали ударів по Харкову. Росіяни вдарили по житловій забудові керованими авіаційними бомбами. Кількість постраждалих до теперішнього часу різко зросла до 54 осіб, повідомив глава ОВА Олег Синєгубов. Також відомо, що загинули 3 людини.

Харківщина перебуває під постійними атаками ворожої авіації. За даними Генштабу, з початку доби з боку Бєлгорода російські терористи завдали сім ударів 14-ма КАБами по населеному пункту Липці, із Шебекиного керованою авіаційною бомбою вразили Вовчанськ.

Вас також можуть зацікавити новини: