Військовий Максим Бутолін розповів, яким бачить завершення війни / скріншот з відео "Суспільне Луцьк"

Основною проблемою у нинішній війні є брак кадрів у Збройних силах України та нестача боєприпасів. Про це розповів 46-річний волинський доброволець Максим Бутолін, який вже сьомий рік боронить Україну на сході.

"Нема кому в окопах сидіти в нас, бо хочеш – не хочеш, втрати є. Навіть якщо це не 200, то санітарні втрати. Евакуація пораненої людини забирає ще двох людей... Противник змінюється – вони вчаться в нас. Вже не можна їх назвати "чмонями" – це люди, які, в принципі, вже навчилися воювати", – зазначив боєць в інтервʼю "Суспільне Луцьк".

Максим Бутолін зараз служить старшим сержантом танкового батальйону 54-ї окремої механізованої бригади. За його словами, кілька разів були випадки, коли дані з телефона доводилося скидати до заводських налаштувань, оскільки до ворога залишалося до 30 метрів. 

Відео дня

"Три рази я прощався з життям... Добу були в оточенні, ледве вибились, але вийшли звідти. В оточенні можна стріляти в будь-кому напрямку, і потім для себе треба підібрати час, і зробити прорив. Хтось каже, що ми адреналінові наркомани. Служба в армії – такий якби обов’язок кожного чоловіка", – додав військовий. 

Лучанин також поділився, яким військові та він особисто бачить завершення розвʼязаної проти України війни. 

"Є багато різних думок: кінчиться війна, як вона кінчиться. Я питаю в хлопців своїх, як ти думаєш, як вона кінчиться, ну ми дійдемо до своїх кордонів, заберемо Крим. У військового керівництва є своя якась думка, зрозуміло, що зробимо якусь демпферну зону, щоб хоча б артилерія нас не діставала, але це не кінець війни", – пояснив він, зазначивши, що, на його погляд, завершення війни відбудеться в тому випадку, коли "розвалиться" РФ і зміниться політичний устрій.

Війна в Україні: це варто знати

Станом на 22:00 17 червня на фронті було зафіксовано 119 бойових зіткнень із противником. Зазначалося, що найгарячіша обстановка залишається на Покровському напрямку. Там ворог здійснив 42 атаки. 

Тим часом у РФ вперше офіційно визнали, що Україна збила російський літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50 23 лютого 2024 року. У Слідчому комітеті країни-агресорки оголосили в розшук командира 138-ї зенітної ракетної бригади Збройних сил України полковника Миколу Дзямана. Звинувачують його у скоєнні "терористичного акту, що спричинив заподіяння смерті людині".

Вас також можуть зацікавити новини: