этот материал доступен на русском

Штурмові гвинтівки та кулемети з глушником. "Укрзалізниця" закуповує зброї на 2,6 мільйона

11:20, 07 грудня 2018
Зброя
3663 0
Відповідно до тендерної документації,  компанія, яка перемогла, поставить "Укрзалізниці» 6 видів вогнепальної зброї / Фото УНІАН

Філія акціонерної компанії "Укрзалізниця" - "Південно-Західна залізниця" за результатами тендеру, проведеного через систему електронних державних закупівель Prozorro, має намір закупити пістолети, гвинтівки і патрони вартістю 2,616 млн грн з ПДВ.

Згідно з розміщеною у системі електронних державних закупівель Prozorro інформацією, «Укрзалізниця» має намір закупити зброю у казенного науково-виробничого об'єднання «Форт» МВС України.

Відповідно до тендерної документації, компанія, яка перемогла, поставить "Укрзалізниці» 6 видів вогнепальної зброї у кількості 89 комплектів, зокрема: пістолет «Форт-21.03», в комплекті патрони калібру 9х19 Luger - 63 шт., пістолет «Форт-19», в комплекті патрони калібру 9х19 Luger - 109 шт., пістолет «Форт-9» в комплекті патрони 9х17 - 500 шт., штурмова гвинтівка «Форт-229» в комплекті патрони 7.62х51 - 232шт., пістолет-кулемет «Форт-224» калібру 9х19 Luger з глушником, в комплекті патрони калібру 9х19 Luger - 845 шт., пістолет-кулемет «Форт-224» калібру 9х19 Luger без глушника в комплекті патрони 9х19 Luger - 1000 шт.

Читайте такожПромисловці констатували, що ситуація з перевезеннями на "Укрзалізниці" залишається критичною

Передбачається, що постачання зброї повинно відбутися до 28 грудня цього року.

Зазначається, що зброя буде призначатися для Служби воєнізованої охорони (НОР-1).

Водночас, пістолети «Форт-229» і «Форт-224» використовують підрозділи спеціального призначення СБУ, МВС і Служба зовнішньої розвідки.

Як повідомляв УНІАН, філія акціонерної компанії "Укрзалізниця" за закупівлями "Центр забезпечення виробництва" уклав договір з компанією "ДІ ЕС ПІ" про надання послуг з професійної підготовки поліграфолога (людина, яка надає послуги з тестування на детекторі брехні – поліграфі - УНІАН) на 56 тис. грн.

Філія акціонерної компанії "Укрзалізниця" - "Центр сервісного забезпечення" за результатами тендеру має намір закупити знаків розрізнення для керівного складу «Укрзалізниці» майже на 500 тис. грн, у тому числі три коміри та три пари наплічні знаки для глави компанії Євгена Кравцова, чия зарплата в місяць становить майже мільйон гривень.

«Укразлізниця» протягом 2018 року вже на 24% підвищила ціни пасажирські перевезення і наполягає на значному підвищенні на тарифів на вантажні перевезення.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що «Укрзалізниця» через корупцію менеджменту компанії втрачає від 10 до 15 млрд грн на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter