Партія Ціпраса виграла вибори в Греції, набравши 35,47% голосів

08:23, 21 вересня 2015
Світ
642 0

Коаліція радикальних лівих сил (СІРІЗА) Алексіса Ціпраса перемогла в неділю на дострокових парламентських виборах, набравши 35,47% голосів, повідомляє МВС Греції після підрахунку 98,25% поданих бюлетенів.

REUTERS

Раніше лідер СІРІЗИ і колишній прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас подякував Грецію і оголосив про створення коаліції з "Незалежними греками".

В цьому році греки відвідали виборчі дільниці вже три рази: 25 січня були дострокові парламентські вибори, 5 липня проводився референдум про ставлення до ультиматуму кредиторів, а 20 вересня знову пройшли позачергові вибори, передає Росбалт.

Читайте такожПісля обробки 58,12% протоколів партія Ципраса набирає 35,51%

Парламент був розпущений після розколу у правлячій партії, Коаліції радикальних лівих сил (СІРІЗА), за рішення її лідера колишнього прем'єр-міністра Алексіса Ціпраса підписати новий меморандум з кредиторами і зобов'язання продовжувати політику жорсткої економії, що йде врозріз з програмою і передвиборними обіцянками партії. Правляча коаліція втратила більшість, і Ціпрас змушений був піти на нові вибори. У влади СІРІЗА протрималася сім місяців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter