Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Правляча консервативна партія лідирує на виборах до парламенту Кіпру

Правляча консервативна партія лідирує на виборах до парламенту Кіпру, які відбулися в неділю, 22 травня. 

REUTERS
REUTERS

Вперше отримати місце в законодавчому органі країни може націоналістична партія, передає Deutsche Welle.

За результатами підрахунку 75 відсотків голосів виборців, правоцентристська партія "Демократичне об'єднання" лідирує з результатом 31 відсоток голосів, за нею йде комуністична Прогресивна партія трудового народу Кіпру, яка набирає 25,6 відсотка голосів, повідомляє агенція Reuters з посиланням на міністерство внутрішніх справ країни.

Водночас націоналістична партія ELAM набирає 3,78 відсотка голосів. Якщо ця тенденція збережеться, це дозволить партії здобути принаймні одне місце в парламенті, в якому засідають 56 депутатів. Бар'єр для проходження в законодавчий орган країни становить 3,6 відсотка.

Попередні результати президентських виборів в Австрії не визначили однозначного переможця

Голосування розглядають також як тест на популярність президента Кіпру Нікоса Анастасіадіса, термін повноважень якого спливає в 2018 році.

Раніше УНІАН повідомляв, що лідери грецької та турецької частин Кіпру Нікос Анастасіадіс і Мустафа Акинджи висловили рішучий намір вирішити усі питання для врегулювання кіпрської проблеми протягом року. Наступна зустріч двох лідерів Кіпру намічена на 27 травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку