У Великій Британії після референдуму збільшилася кількість ксенофобських злочинів

03:18, 06 липня 2016
259 0

Служба поліції Лондона повідомила про різке збільшення числа заяв від людей, постраждалих від нападів на ґрунті ксенофобії після референдуму про вихід Британії з Євросоюзу.

REUTERS

За період з 24 червня по 2 липня Скотленд-ярд зареєстрував у британській столиці 599 скарг на посягання, мають ознаки расової, національної та релігійної ненависті, передає Російська служба Бі-Бі-сі.

В середньому це 67 заяв на день, в той час як до референдуму реєструвалося приблизно 44 заяви в день - таким чином, зростання склало понад 50%.

Читайте такожПрихильники Brexit перетворилися в "сумних героїв" - президент Єврокомісії

"Ми уважно аналізуємо кожен випадок, щоб зрозуміти, що відбувається в Лондоні. Ці цифри можуть змінитися, оскільки потерпілі не завжди відразу повідомляють про те, що трапилося", - сказав начальник підрозділу столичної поліції Мак Чішті.

За його словами, переважна більшість інцидентів супроводжувалося словесною агресією і образами.

Поліція бачить, що люди "відчувають занепокоєння через зростання нетерпимості щодо деяких громад", додав Мак Чішті.

Читайте також"Забирайся": ЗМІ повідомляють про сплеск расизму в Британії після референдуму про вихід з ЄС

Вже в перші дні після референдуму по Brexit іммігранти із Східної Європи та інших країн, які живуть в Лондоні, відчули на собі серію ксенофобських випадів.

Раніше посольство Польщі в Лондоні висловило глибоку занепокоєність зв'язку із сплеском ксенофобії, від якого постраждали у тому числі представники польської діаспори.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter