Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Вперше за 14 років кількість справ у Євросуді зменшилась

У 2012 році вперше з 1998 року, коли був реформований Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ), кількість справ, що перебувають на розгляді суду, зменшилася у порівняні з попереднім роком.

Вперше з 1998 року кількість справ зменшилася / Фото : synews.ru
Вперше з 1998 року кількість справ зменшилася / Фото : synews.ru

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції у Страсбурзі президент Європейського суду з прав людини Дін Шпільман.

За його словами, станом на кінець 2012 року, кількість справ, що перебували на розгляді в Євросуді, становила 128,1 тис., що на 16% менше, ніж наприкінці 2011 року.

На тему: Україна сьогодні програла у Євросуді справ на 11,7 мільйона

Президент ЄСПЛ зазначив, що це частково пов’язано зі зменшенням у 2012 році кількості нових звернень до суду, а також у зв’язку з тим, що значна кількість позовів була вирішена за процедурою одного судді. У цілому за процедурою схвалення рішень одним суддею було винесено рішення за 81,7 тис. позовів.

Д.Шпільман також повідомив, що ефективне застосування процедури схвалення рішень одним суддею залишиться пріоритетом на найближчі кілька років з метою значного зменшення кількості справ, що перебувають на розгляді в ЄСПЛ.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку