Під час заходу принцеса була у гарному настрої / колаж УНІАН, скриншоти

Принцеса Уельська вперше з'явилася на публіці після того, як стало відомо, що вона хворіє на рак. Кейт Міддлтон спостерігала за церемонією винесення прапора з вікон кабінету генерал-майора разом зі своїми трьома дітьми, принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою і принцом Луї, пише The Guardian

Зазначається, що Кейт була одягнена в білу сукню з морськими деталями, посміхалася та розмовляла зі своїми дітьми в кареті перед тим, як вони прибули на парад кінної гвардії у Вайтхоллі. Також принцеса Уельська одягла брошку Ірландського гвардійського полку, а натовпи вітали її, коли вона виходила з Букінгемського палацу. 

Перед заходом Кейт зробила заяву, в якій заявила, що з нетерпінням чекає на парад з нагоди дня народження Короля на цих вихідних. 

"Я вчуся бути терплячою, особливо в умовах невизначеності. Сприймаю кожен день таким, яким він є, прислухаюся до свого тіла і дозволяю собі взяти такий необхідний час для зцілення", - зазначила вона.

Як пише The Washington Post, Кейт повідомила, що "робить значний прогрес" у лікуванні раку. За словами принцеси, її лікування буде тривати ще декілька місяців. 

Також повідомлялось, що королівська особа не була присутньою на публічних заходах ще з грудня. 

"Його Величність радий, що принцеса зможе відвідати завтрашні заходи, і з нетерпінням чекає на всі елементи цього дня", - йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Крім того, Кейт Міддлтон запевнила, що сподівається відвідати кілька публічних заходів впродовж літа. 

"Я досягаю значних успіхів, але, як знає кожен, хто проходить хімієтерапію, бувають хороші дні і погані дні. У дні, коли я почуваюся досить добре, я з радістю беру участь у шкільному житті, витрачаю особистий час на речі, які дають мені енергію і позитив, а також починаю трохи працювати вдома", - підкреслила принцеса.

Хвороба Кейт Міддлтон - що відомо

Як писав УНІАН, у березні стало відомо, що у принцеси Уельської виявили рак. За її словами, вони з принцом потребували часу для того, щоб поділитися новиною з дітьми.

"У січні мені зробили серйозну операцію на черевній порожнині в Лондоні, і на той час вважалося, що мій стан не є раковим. Операція пройшла успішно. Однак аналізи після операції показали наявність раку. Тому моя медична команда порадила мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранній стадії цього лікування", - зазначила вона.

Водночас Перша леді України Олена Зеленська публічно звернулася до Кейт Міддлтон та підтримала її у зв'язку з хворобою. Вона побажала Кейт швидкого одужання та перемоги над складним захворюванням. 

"Я віддаю шану Вашій Королівській Високості за мужність і незламний дух у боротьбі з важкою хворобою. Ваша Королівська Високість, королівська родина й народ Великої Британії стали дуже близькими народу України. Разом з усіма українцями бажаю Вашій Королівській Високості повного й швидкого одужання", - зазначила вона. 

Вас також можуть зацікавити новини: