'Олімпійське перемир'я' в Україні: у Кремлі відповіли на ідею Макрона

Кремль відхилив заклик президента Франції Еммануеля Макрона до "олімпійського перемир'я" в Україні.

Як пише The Guardian, речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що є дещо, що "значно ускладнює процес розгляду подібних ініціатив".

Відповідаючи на запитання про ідею Макрона, Пєсков сказав, що і Путін, і російські військові "помітили, що, як правило, київський режим використовує такі ідеї, такі ініціативи, щоб спробувати перегрупуватися, спробувати переозброїтися".

Відео дня

Пєсков зазначив, що офіційних кроків щодо перемир'я поки не було.

Ідея Макрона про перемир'я

Президент Франції Еммануель Макрон сподівається домовитися про припинення вогню в Україні та Газі на час літніх Олімпійських ігор. Він розраховує на сприяння у цьому різних партнерів, зокрема лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

"Лідер Китаю через кілька тижнів приїде до Парижа. Я його попросив допомогти. У 2022 році перед нами теж стояло таке завдання перед зимовими Олімпійськими іграми, які приймав Китай… Тож це також може стати дипломатичним моментом задля миру", – сказав Макрон.  

Заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін відреагував на ініціативу президента Франції Еммануеля Макрона щодо перемир'я в Україні на час Олімпіади.

Офіцер наголосив, що чергова ініціатива про припинення вогню на певний період - "це вже навіть не смішно".

Вас також можуть зацікавити новини: