Світлана Тихановська / фото REUTERS

Про це йдеться в її новому відеозверненні, яке з'явилося в Youtube.

Читайте також"Не було вибору": у Тихановської розкрили несподівані деталі ее виїзду до Литви

Вона заявила, що "так і залишилася тією слабкою жінкою, якою була спочатку". Рішення виїхати з Білорусі вона назвала важким і самостійним.

"Я знаю, що багато хто мене зрозуміють, багато засудять, а багато і зненавидять. Не дай боже опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я. Люди, бережіть себе, будь ласка. Жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти - це найважливіше, що є в нашому житті ", - сказала вона.

Протести в Білорусі та від'їзд Тихановської: що відомо

  • 9 серпня в Білорусі пройшли президентські вибори . У ЦВК оприлюднили попередні результати виборів.
  • Так, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,23% виборців, за Світлану Тихановську - 9,9%, за Анну Канопацьку - 1,68%, за Сергія Черечня - 1,13%, за Андрія Дмитрієва - 1,04%, проти всіх - 6,02%.
  • 9 серпня ввечері тисячі жителів Білорусі вийшли на стихійні акції протесту, сталися сутички з силовиками. У Мінську співробітники правоохоронних органів стріляли в протестуючих гумовими кулями.
  • У понеділок увечері 10 серпня протести поновилися. Силовики в Мінську відкрили вогонь по протестуючих. У МВС Білорусі підтвердили загибель одного з демонстрантів.
  • Кандидат в президенти відмовилася від участі в акціях протесту. За словами її прес-секретаря, Тихановська не хотіла б опинитися поруч зі своїм чоловіком, Сергієм Тихановським, в СІЗО.
  • Вона заявила про те, що вважає себе переможцем минулих виборів, і закликала свого суперника, чинного президента Олександра Лукашенка, до переговорів.
  • Сьогодні стало відомо, що Тихановська покинула Білорусь і знаходиться в Литві.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram