TikTok заборонили в США / REUTERS

Адміністрація TikTok заявила, що підписана президентом США Дональдом Трампом заборона загрожує підірвати віру світового бізнесу в те, що Вашингтон дотримується принципу верховенства закону.

Читайте такожПомпео анонсував заходи США проти китайських компаній, що передають дані Пекіну

У документі, опублікованому на сайті сервісу, кажуть, що указ Трампа створює небезпечний прецедент для концепцій свободи слова та відкритих ринків, які десятиліттями залучали в США інвестиції і стимулювали зростання економіки країни.

У TikTok ще раз заявили про те, що сервіс ніколи не ділився з владою Китаю даними своїх користувачів і не цензурував розміщений в ньому контент за запитами з Пекіна. Для свого захисту TikTok готовий використати всі можливості судової системи США.

«Як користувачі TikTok, його творці, партнери і сім'я, ви маєте право висловити свою думку обраним вами чиновникам, в тому числі і Білому дому. У вас є право бути почутими», - йдеться в заяві TikTok.

Як повідомляв раніше УНІАН, Трамп переконаний, що поширення у США додатків, що належать компаніям з Китаю продовжує нести загрозу для національної безпеки, зовнішньої політики і економіки країни.

Раніше Трамп заявив, що популярний китайський додаток TikTok "припинить здійснювати комерційну діяльність", якщо не продасть свої підрозділи в США до середини вересня. Незабаром компанія Microsoft припинила переговори про покупку соцмережі TikTok.

Офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь назвав вимоги США продати TikTok американської компанії спробами політичного тиску.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram