П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

В Японії створили робота-дитину для спілкування з самотніми людьми (фото)

Японська корпорація Toyota Motor представила робота Kirobo Mini, здатного підтримувати діалог з людиною і реагувати на емоції.

Kirobo Mini / REUTERS
Kirobo Mini / REUTERS

Маленький робот говорить високим голосом, здатний розпізнавати емоції, але не здатний розпізнавати обличчя, передає Російська служба Бі-бі-сі.

За рівнем свого розвитку Kirobo Mini повинен нагадувати п'ятирічну дитину. Під час сидіння він трохи похитується, імітуючи рухи малюка, у якого ще не до кінця розвинені навички координації.

Штучний інтелект на конкурсі краси виявився расистом

На думку одного із творців Kirobo Mini, дизайнера Фуминори Катаока, подібні функції повинні сприяти появі емоційної прихильності до робота.

Своїм винаходом Toyota намагається пом'якшити наслідки негативних демографічних тенденцій у Японії, яка лідирує за показниками старіння населення серед розвинених країн. Крім того, багато японських жінок відмовляються заводити дітей.

Компанія планує почати продаж роботів з наступного року; вартість Kirobo Mini складе 39,8 тис. ієн (приблизно $392). Toyota не планує експортувати робота в інші країни.

Як заявляють у компанії, створення Kirobo Mini стало важливим кроком на шляху до винаходу більш просунутих роботів, здатних розпізнавати і реагувати на людські емоції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини науки та it

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку