Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

У столиці відбудеться бізнес-форум "Київ - місто підприємців"

21 листопада у столиці відбудеться бізнес-форум "Київ - місто підприємців" для приватних підприємців та малого бізнесу, організаторами якого виступають КМДА та Український союз промисловцив та підприємців. 

kub.pb.ua
Столичних підприємців запрошують на форум / kub.pb.ua

На форумі столична влада поінформує  про реальні кроки на підтримку малого бізнесу та про нові ініціативи, спрямовані на успішний розвиток підприємництва у Києві. Зокрема, про впровадження програм компенсації відсотків за банківськими кредитами на створення нових робочих місць.

"ПриватБанк" запросив українські банки приєднатися до програми фінансування малого та середнього бізнесу

Будь-який київський підприємець на форумі зможе отримати консультації та допомогу фахівців і експертів з найважливіших питань ведення бізнесу. Також у відкритому діалозі з місцевою владою учасники форуму зможуть обговорити нові ефективні механізми стимулювання розвитку підприємництва, банківські програми кредитування малого бізнесу та заходи задля поліпшення бізнес клімату в країні.

Бізнес форум "Київ - місто підприємців" відбудеться 21 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул.Хрещатик, 36). Початок о 10:00. Участь у форумі - безкоштовна. Реєстрація - на kub.pb.ua/forums.

Прес-брифінг  бізнес-форум "Київ - місто підприємців" за участю першого заступника голови КМДА Генадія Пліса, провідних банкірів та представників міжнародних організацій відбудеться  о 12:00.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку