Мер Севастополі закликає не платити за автопарковки

05:21, 10 серпня 2010
Різне
2143 0

"Не соромтеся телефонувати до міліції"

Усі автопарковки на території Севастополя, крім містечка Балаклава, відтепер безплатні. Голова міської держадміністрації минулого тижня скасував відповідне розпорядження, підписане його попередником про автопарковки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник міста Валерій САРАТОВ на брифінгу. За словами губернатора, розпорядження «було видане з порушеннями, але ми це розпорядження скасували, і сьогодні ніхто ніякого права стягувати з автолюбителів гроші за паркування не має».

В.САРАТОВ назвав шахраями осіб, які стягували гроші за автопарковки. За його словами, «їх затримувала у суботу міліція, тому що вони намагалися, як і раніше, стягувати гроші». Голова міста попросив «севастопольців нікому ніяких грошей за автопарковку не давати, за винятком Балаклави - там є Агентство розвитку Балаклавського району, воно, відповідно до законодавства, вже кілька років здійснює автопарковки в центрі Балаклави». Як додав він, «ми там іншого рішення не знайшли для того, щоб контролювати, і машини швидше виїжджали, враховуючи, що в Балаклаві просто немає території для автопарковок. Решта всіх парковок у Севастополі незаконна».

Глава міськадміністрації ще раз закликав «усіх севастопольців не платити гроші за автопарковку. Це шахраї. Треба не соромитися телефонувати до міліції, до міськадміністрації, вживатимемо заходи реагування».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter