Отіс набрав вагу приблизно за сім тижнів / фото twitter.com/KatmaiNPS

На Алясці оголосили переможця традиційного "Тижня товстих ведмедів". Національний парк та заповідник Катмай проводить конкурс щоосені з 2014 року.

Як наголошується у повідомленні нацпарку в Twitter, за результатами голосування, переможцям став 25-річний Отіс, який отримав титул вчетверте.

За нього проголосували понад 51 тисячу разів. Головним його суперником був ведмідь Уолкер, який отримав трохи більше 44 тисяч голосів.

За словами співробітника організації explore.org, яка проводить прямі трансляції конкурсу, Майка Фітца, Отіс – не найтовстіший ведмідь в нацпарку Катмай, але "він неймовірно збільшив масу свого тіла приблизно за сім тижнів".

Отіс отримав титул вчетверте / фото twitter.com/KatmaiNPS

Читайте такожУ США дикий ведмідь забрався до припаркованого авто (відео)Відомо, що Отіс – досить старий ведмідь, у нього практично немає зубів, у зв'язку з цим у нього свій спосіб полювання: він просто чекає, коли риба сама до нього підпливе.

Нацпарк традиційно проводить конкурс самого товстого ведмедя. Вибираючи фаворита, учасники голосування визначають вагу на око. Всього в заповіднику мешкає близько 2200 бурих ведмедів.

Раніше повідомлялося, що напередодні щорічного "Тижня товстих ведмедів" в нацпарку вибрали самого товстого бурого ведмежа.

Вас також можуть зацікавити новини