Експерт дав пораду для успіху на співбесіді / фото REUTERS

Для успішного проходження співбесіди необхідно вдало підкреслити свої важливі якості, впевнений експерт з питань кар'єри LinkedIn Ендрю Маккаскілл.

"Співбесіда - це перформанс, і щоб добре виступити, потрібно репетирувати. Найкращі інтерв'юери - це люди, які відрепетирували свої тези з наставником, другом або навіть старим колегою, тому що це допомагає відчувати себе впевнено і комфортно", - сказав він в інтерв'ю програмі CNBC Make It.

За словами експерта, хоча різні вакансії потребують від людини різних навичок, існують універсальні стратегії для співбесід. Наприклад, наприкінці розмови можна зробити наступну заяву:

Відео дня

"Я хочу підкреслити, як сильно я хочу отримати цю роботу. Я вважаю, що мої навички та досвід ідеально підходять для неї, і що я зможу мати сильний позитивний вплив на команду. Ось чому...".

Ця заява демонструє дві важливі якості, на які звертають увагу менеджери з найму: ентузіазм та впевненість. Ескперт зазначає, що ви навряд справите враження на співрозмовника, якщо будете здаватися нейтральним або байдужим до роботи. Крім того, важливо чітко сформулювати свої сильні сторони та розповісти про цінність, яку ви можете становити для команди.

Чоловік радить зробити своє пояснення коротким, зосередившись на двох-трьох навичках, зазначених в описі вакансії.

Інші поради для успішної співбесіди:

Раніше рекрутер Лі Хардінг розповів, що велика кількість людей неправильно відповідає на запитання про бажану заробітну плату на новій роботі. Він дав пораду, яка дозволить не "прогадати".

А Target Jobs пояснював, чому на співбесідах люблять ставити каверзні  питання, та як правильно на них відповідати.

Вас також можуть зацікавити новини: