Прогулянки можуть покращити якість вашого життя / фото ua.depositphotos.com

Щоденні прогулянки - це простий та ефективний спосіб скинути вагу. Якщо збільшити добову кількість кроків, то можна зробити ходьбу наріжним каменем свого шляху контролю ваги. 

Як пише Eat this, 10 тисяч кроків на день це популяризована медичними організаціями та любителями фітнесу норма для людей, які прагнуть підтримувати здорову вагу або скинути кілька кілограмів.

Дослідження показують, що виконання 10 000 кроків щодня може спалити значну кількість калорій, сприяти втраті жиру та покращити здоров’я серцево-судинної системи. Спочатку досягнення цієї мети може здатися складним, однак якщо йти до цієї цифри поступово, процес стане легшим. Є одразу чотири причини, чому ходьба - це ідеальний варіант фізичної активності:

Відео дня
  • допомагає вам спалювати калорії;
  • прискорює ваш метаболізм;
  • регулює ваш апетит;
  • допомагає зменшити стрес.

Щоб досягти мети було ще простіше, можна почати з коротких прогулянок. Набагато простіше походити 10 хвилин під час обідньої перерви або ввечері біля дому, ніж одразу налаштовуватись на 10 тисяч кроків за один раз.

Частіше вибирайте сходи замість ліфтів. Це простий спосіб додати більше кроків до вашої щоденної кількості та задіяти м’язи ніг.

Також можна почати паркувати свою машину подалі від входу на роботу, що додасть вам деяку кількість кроків. Корисним буде й встановити нагадування про короткі прогулянки протягом дня.

Перетворіть повсякденні справи на можливості для руху. Замість того, щоб надіслати електронного листа колезі, підійдіть до його робочого столу. Виберіть довший маршрут під час навігації домом або офісом.

Інші поради щодо схуднення

Нещодавно знаменитий тренер та дієтолог Крістін Вольф порадила напій щоб схуднути. Він готується з чотирьох доступних інгредієнтів.

Доктор медичних наук, дипломований дієтолог Триста Бест відзначила потенціал зниження ваги за умови щоденного вживання та озвучила список з 10 кращих овочів з низьким вмістом вуглеводів для схуднення.

Вас також можуть зацікавити новини: