Захисники довкілля просять Меркель і Макрона очолити боротьбу зі змінами клімату

02:37, 13 листопада 2017
Клімат
81 0

Асоціації захисників довкілля Німеччини та Франції закликали зробити кліматичну політику Євросоюзу амбітнішою.

Анґела Меркель і Еммануель Макрон  / REUTERS

Німецькі та французькі асоціації захисників довкілля звернулися до канцлерки Німеччини Анґели Меркель та президента Франції Еммануеля Макрона із закликом зробити дві країни "двигуном честолюбної кліматичної політики в ЄС". Про це повідомляє Deutsche Welle.

У своєму листі, який у неділю, 12 листопада, цитує німецьке видання Süddeutsche Zeitung, представники 18 асоціацій захисників довкілля двох країн вимагають, аби ЄС підвищив взяті на себе цільові показники в рамках Паризької кліматичної угоди, а також запровадив мінімальні тарифи на викиди шкідливого діоксиду вуглецю.

Читайте також"Екологічні" протести в Німеччині: активісти прорвалися на територію вугільного кар'єру (фото)

Також вони пропонують у новому бюджеті ЄС виключити "будь-яку підтримку невідновлюваної енергетики" та запровадити мінімальні тарифи за викиди при використанні невідновлюваних джерел енергії.

Лист підписали, зокрема, такі організації, як BUND, Greenpeace, WWF, Nabu та Reseau Action Climat.

У понеділок, 13 листопада, розпочинається другий, вирішальний тиждень Кліматичної конференції ООН в Бонні, де основною темою є втілення пунктів Паризької кліматичної угоди. Цільовими показниками ЄС в рамках цієї угоди є скорочення до 2030 року рівня викидів у атмосферу на 30 відсотків відносно рівня 2005 року. Очікується, що Меркель та Макрон відвідають конференцію в Бонні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter