У Бонні делегати з усього світу розглядають проблеми клімату / Ілюстрація REUTERS

У німецькому Бонні в понеділок, 6 листопада, розпочалася міжнародна Кліматична конференція ООН (COP23), в якій візьмуть участь загалом 25 тисяч учасників, повідомляє Deutsche Welle.

Повідомляється, що захід триватиме два тижні та буде присвячений втіленню в життя пунктів Паризької кліматичної угоди. Серед іншого, йтиметься про конкретні правила, які б завадили країнам демонструвати дані про викиди CO2, що не відповідають дійсності, а також про наслідки виходу США з Паризької угоди за рішенням Дональда Трампа.

Екоактивісти висловили протест рішення Трампа вийти з Паризької кліматичної угоди / фото REUTERS

Очікується, що в конференції візьмуть участь канцлер Німеччини Анґела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, актори Леонардо Ді Капріо та Арнольд Шверценеггер, а також багато інших політиків і знаменитостей. 

Відео дня

Читайте такожРівень світового океану ризикує піднятися майже на 3 метри до 2100 року

На тлі конференції голова німецького міністерства з питань довкілля Барбара Гендрікс звернулася до партій-учасниць коаліційних переговорів (ХДС, ХСС, Вільна демократична партія та "Зелені") із закликом більше приділити часу в переговорах питанням глобальних кліматичних змін і захисту довкілля.

За принципом ротації цього року Конференція ООН з проблем глобальних змін клімату мала відбутися на островах Фіджі. Однак невеликий архіпелаг виявився технічно неспроможним прийняти на своїй території 25 тисяч гостей. У зв'язку з цим конференцію вирішили перенести до Бонна, де розташована штаб-квартира Секретаріату Рамкової конвенції ООН щодо змін клімату.

Проблеми зміни клімату у Бонні розглядатимуть два тижні / фото REUTERS

Конференція проходить у двох місцях: колишньому урядовому кварталі Бонна, а також у парку "Райнауе", де для учасників конференції зведено містечко з наметів та тимчасових споруд.

Як повідомляв УНІАН, напередодні старту конференції в Німеччині пройшли екопротести. Зокрема, активісти прорвалися на територію вугільного кар'єру, аби висловити протести проти видобутку вугілля.