Вчені назвали країни, які страждають від дефіциту прісної води

08:45, 14 лютого 2016
Природні ресурси
3154 0

Половина людей, які зазнають дефіциту води, живе в Індії і Китаї, решта - в Австралії, Бангладеш, Пакистані, Нігерії, Мексиці і США (Каліфорнії, Техасі та Флориді).

pennsylvaniafrack.com

Про це йдеться в дослідженні вчених з Університету Твенте в Нідерландах, які оцінили частку населення Землі, яка страждає від браку прісної води, передає Lenta.ru. Бразилія і Канада, а також Центральна і Східна Європа дефіциту прісної води не відчувають.

Читайте такожПрісна вода закінчиться на Землі вже через 25 років - вчені Всього з серйозними проблемами через брак води регулярно (не менше одного місяця на рік) стикаються приблизно дві третини населення (близько 4 млрд осіб) планети (на Землі в даний час проживає понад 7 млрд людей). Раніше вчені вважали, що від нестачі води страждають лише 1,7-3,1 млрд осіб.

У своєму дослідженні вчені використовували комп'ютерну модель. В ній населена людьми планета була поділена на ділянки площею понад 3,1 тис. кв км. Автори дослідження проаналізували щомісячну потребу у воді і оцінили її запаси на кожному з квадратів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter