Асоціація Зелених України провела прибирання в Голосіївському парку

15:48, 23 березня 2015
Сміття
234 0

У минулу суботу, 21 березня, Асоціація Зелених України провела акцію «Велике прибирання в Голосієво» у рамках якої активісти зробили прибирання території частини Київського парку Голосіївського району.

Незважаючи на те, що учасників прибирання було не більше двадцяти, хлопцям вдалося зібрати більше п'ятдесяти пакетів сміття навколо озер, повідомляє ua-green.org.

Коли ми прийшли в парк, то з першого погляду здалося що там більш-менш чисто» - розповідає голова АЗУ Ярослав Задесенец.

«Але як тільки придивилися ближче, зрозуміли, що роботи тут непочатий край... На жаль, не всі наші громадяни задумуються про збереження і чистоту природи нашого міста. А потім самі ж гуляють тут з дітьми. Комунальні служби на сьогоднішній момент не в силах з якихось причин якісно здійснювати прибирання територій. » - розповідає активіст.

«З цих причин необхідні зусилля громадськості - в наших силах кооперуватися і містити в чистоті ту територію, де ростуть і гуляють наші діти. Хоча, звичайно ж, чисто там де не смітять... Але поки це правило в нашій країні не діє...» - говорить голова АЗУ Олександр Щербань.

Це перша подібна акція Асоціації Зелених в цьому році, але далеко не остання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter