Сміттєспалювальному заводу "Енергія" у Києві виділили 133 мільйони гривень на систему очищення викидів

13:18, 30 листопада 2015
Сміття
406 0

Міністерство екології та природних ресурсів виділило 133 млн грн для столичного сміттєспалювального заводу «Енергія» на встановлення комплексної системи хімічного очищення димових газів.

Энергия / kievvlast.com.ua

Про це повідомив начальник управління екологічного моніторингу, аудиту і атмосферного повітря Мінекології Сергій Салата.

«Ми підготували всю необхідну документацію і подали до Міністерства фінансів запит на виділення 133 млн грн з міського бюджету заводу «Енергія», - сказав він під час перебування на підприємстві.

За словами Салати, ці кошти - частина суми, яку Україна отримала від ЄС за поліпшення системи екологічного моніторингу.

Читайте такожДепутат Київради: сміттєспалювальний завод "Енергія" потрібно повернути місту

Він повідомив, що наразі Мінекології здійснила всі необхідні дії для виділення коштів, при цьому Міністерство фінансів України має направити цю суму до бюджету Києва.

За словами чиновника, Київська міськадміністрація направлятиме цю суму на підприємство в міру необхідності.

Разом з тим, виконавчий директор «Київенерго» Юрій Магера розповів, що загальна вартість проекту з встановлення системи очищення становить близько 500 млн грн.

За його словами, в разі отримання фінансування завод «Енергія» може приступити до будівництва системи очищення у 2017-2018 роках.

Виконавчий директор уточнив, що «Київенерго» планує спочатку встановити систему очищення для 2 котлів заводу, після чого планується будівництво для двох інших котлів.

Магера повідомив, що суму, якої не вистачає, «Київенерго» має намір залучити з допомогою інвесторів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter