У Львові прибрали більше 80% переповнених сміттєвих майданчиків – ОДА

10:52, 05 липня 2017
Сміття
184 0

З 23 червня з переповнених контейнерних майданчиків міста вивезли 5 360 тонн відходів.

Ілюстрація REUTERS

У Львові, станом на ранок 5 липня, очистили 82% переповнених сміттєвих майданчиків міста. Про це УНІАН повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, робота з вивезення відходів з міста проводиться у посиленому режимі, також у вихідні дні, із залученням додаткової спецтехніки.

Читайте такожБільше 5 трильйонів частинок сміття: дослідники показали катастрофічний рівень забруднення океанів пластиком

Загалом, з 23 червня з переповнених контейнерних майданчиків міста вивезли 5 360 тонн відходів, прибрали – 366 контейнерних майданчиків, що становить 82% від загальної кількості майданчиків, які були переповненими.

Як повідомляв УНІАН, Львівська міська рада ухвалила рішення про передачу повноважень з вивезення сміття зі Львова облдержадміністрації.

Напружена ситуація у Львові із вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького звалища триває з літа 2016 року. У місті накопичилося понад 14 тис. тонн сміття.

23 червня почалося вивезення зі Львова накопиченого сміття. Нагромаджені відходи вивозять зі сміттєвих майданчиків на полігони області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter